Шановні користувачі ресурсу!

До Ваших послуг сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010

Введіть код за КВЕД-2010
 

Перейти до детального розгляду:

КВЕД-2010: Клас 53.10

Клас Назва видів економічної діяльності та пояснення до них
53.10

Діяльність національної пошти

Цей клас включає діяльність національного поштового оператора, що функціонує відповідно до зобов'язань із надання послуг у зоні загального охоплення під керуванням одного або декількох спеціально призначених постачальників послуг. Ця діяльність включає використання інфраструктури зони загального охоплення, у т.ч. місця роздрібного продажу, сортувального та технологічного устатковання, а також маршрутів доставки, якими забирають і доставляють пошту. Доставка включає поштові відправлення, тобто листи, листівки, друковані видання (газети, періодику, рекламні видання тощо), дрібні посилки, товари або документи. До цього класу також включають інші послуги, необхідні для виконання зобов'язань із надання послуг у зоні загального охоплення.
Цей клас включає:
  • виймання, сортування, перевезення та доставку внутрішніх і міжнародних поштових відправлень у вигляді посилок і бандеролей за допомогою служби поштової доставки. Перевезення може здійснюватися одним або кількома видами транспорту, як власного (приватного), так і громадського.
  • збирання листів і посилок із приватних поштових скриньок або із поштових відділень зв'язку
Цей клас не включає:
  • діяльність, яка пов'язана з поштовими безготівковими розрахунками та заощадженнями на поштово-заощаджувальних рахунках, поштовими грошовими переказами, а також іншу фінансову діяльність, що її здійснюють служби національної пошти, див. 64.19

Повернутися на початкову сторінку Відповіді на запитання Пошук кодів КВЕД
© kved.in.ua 2020